Rugby pojištění – Projekt FairSport v RC Kralupy

Dobrý den,

projekt FairSport, se snaží zlepšovat zázemí pro sportovce všech úrovní. Zabýváme se zejména sportovními úrazy, správným nastavením úrazových pojistek, tak aby hráčům v případě úrazu byly vyplaceny co největší peníze a mohli si za ně dovolit kvalitní lékařskou pomoc, která je co nejdříve vrátí do hry. Součástí našich služeb je rovněž zprostředkování ať už lékařské, masérské či fyzioterapeutické péče u osvědčených a velmi dobrých specialistů.

Tento projekt je pod hlavičkou firmy FairLife a vedením dvojnásobného olympionika Jiřího Mužíka, přes kterého máme zařízeny právě kontakty na velmi kvalitní léčebné služby. Klíčovou roli ovšem hraje dobré nastavení úrazovky, ze které (pokud přijdou velké peníze) si může náš klient bez problémů dovolit zaplatit kvalitní lékařskou péči u odborníků, u kterých jsme schopni zařídit přednostnější přijetí nebo lepší cenu, avšak kvalitní péče stejně něco stojí.

Hlavní osobou kdo nám tyto služby nabízí je Jan Vilímek – který podobné služby dělá například pro celý klub RC Praga, některé hráče z RC Říčany a Slávie. Mimo ragby máme již ve svém portfoliu – mnohé další sporty od basketbalu, házené, fotbalu, hokeje až například po atletiku či některé bojové sporty.

Nabízené služby:

 • Možnost sjednat si „za velkoobchodní“ ceny úrazové a životní pojištění pro sebe, své děti či celou rodinu
 • Pokud již máte nějaké pojištění sjednané, je zde možnost kontroly a upravení pojistky tak, aby plnila i při ragby (které je oficiálně často ne dobře pojistitelný sport, ovšem my jej dokážeme oficiálně pojistit jako Rizikovou skupinu 2 nebo i 1).
 • Možnost úpravy vašeho stávajícího pojištění tak, aby bylo při stejném jištění levnější.
 • Děláme úrazovky přímo na míru a přímo na ragby od pojišťovny, která pro Vás vyjde nejlevněji a zároveň s nejlepším plněním v případě úrazu (tzn. nezávislost na jedné pojišťovně, výběr se vždy odvíjí od nejlepší nabídky z trhu pojišťoven a Vašeho přání).
Jan Vilímek

Jan Vilímek

 • Hráč RC Praga Praha
 • Vyučující Tělesné Výchovy a Základ Společenských Věd na pražském Hudebním gymnáziu – Žižkov (GMHS)
 • Člověk zabývající se sportovním a úrazovým pojištěním a celkovou péčí o sportovce v případě úrazu.
 • Ve vztahu k RC Kralupy momentálně na jaře hostující hráč (většina hráčů ví)

Kontakt

Mgr. Jan Vilímek
tel. +420 723 869 965
e-mail: jan.vilimek1@seznam.cz
web: www.fair-life.cz

Adresa: Olšanská 3, 130 00, Praha 3

Nadstandartní a doplňkové služby:

 • V případě potřeby – hlavně při úraze máte možnost telefonické pomoci 7 dní v týdnu. Budou Vám poskytnuty okamžitě potřebné informace k tomu, aby byla zpráva od lékaře napsána tak, že dostanete co největší plnění. Plus pomoc s vyplněním papírů pro pojišťovnu.
 • Možnost využít kontakty na nasmlouvané fyzioterpeuty, maséry či lékaře.
 • V případě spolupráce i možnost dalších slev a služeb na jiných pojištěních jako je – domácnost, povinné ručení, havarijní pojištění, odpovědnost občanská, podnikatelská a další.
 • Pro naše klienty nabízíme možnosti tréninků a kondičních kempů s Jiřím Mužíkem za zvýhodněné ceny (zaměřené na běžecký i celkový fyzický rozvoj) – http://www.sportsac.cz/
r

Důležitá informace

 • Všechny tyto služby jsou pro Vás jako členy a příznivce klubu bezplatné.
 • Případný zisk z pojišťovny, který vznikne tím, že si úrazové pojištění zřídíte, bude řešen tak, že z něj bude část věnována jako sponzorský dar do pokladny klubu RC Kralupy. Uděláte dobrou věc sami pro sebe ale hlavně i pro klub.
 • Cílem je aby každý hráč mohl mít možnost mít za co nejlevnější cenu velmi kvalitní pojistku, která ho bude krýt na úrazy v ragby.

Postup, kterým bude projekt realizován:

V případě vlastní iniciativy prosíme kontaktovat na vpravo uvedený telefon či e-mail, kde se domluvíme na postupu. Respektive schůzce, kde Vám bude vysvětleno, jak fungují úrazovky a případně vytvořeno individuální řešení Vaší situace.